Отзывы о компании MobiLens - запчасти для мобильных и планшетов
Андрій Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Юра О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Константин С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Евген Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляю не вперше дисплейний модуль. Нарікань нема, все завжди справне.
Тимонин С.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Корпус самсунг j5 prime не оригинал, китайская копия которой даже не плотностью прилегает к рамке.
Комментарий продавца
1) клієнт купував чорну кришку, а на фото золотиста. це не наш товар 2) в нашому оголошенні ніде не вказано, що товар оригінал
Сергей Ц.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Быстро отправили. Все работает.
Настя П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Юра И.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Назарій Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Михайло У.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Є хороша народна мудрість: "на нема і осуду нема". Зробити погане завжди простіше, аніж добро. Ми попросили вибачення, на що можна було просто віднестись з розумінням (працюють же ж люди, а не роботи, і чисто "людський фактор" ніхто не відміняв, тому за наявністю всього товару не вслідкуєш). І взагалі, це дуже дивно виглядає, тим більше в такий час для країни, коли взаєморозуміння між нами і підтримка один одного має бути на першому місці.
Отзывы о компании MobiLens - запчасти для мобильных и планшетов
Замовляю не вперше дисплейний модуль. Нарікань нема, все завжди справне.
Корпус самсунг j5 prime не оригинал, китайская копия которой даже не плотностью прилегает к рамке.
1) клієнт купував чорну кришку, а на фото золотиста. це не наш товар
2) в нашому оголошенні ніде не вказано, що товар оригінал
Быстро отправили. Все работает.
Є хороша народна мудрість: "на нема і осуду нема". Зробити погане завжди простіше, аніж добро. Ми попросили вибачення, на що можна було просто віднестись з розумінням (працюють же ж люди, а не роботи, і чисто "людський фактор" ніхто не відміняв, тому за наявністю всього товару не вслідкуєш). І взагалі, це дуже дивно виглядає, тим більше в такий час для країни, коли взаєморозуміння між нами і підтримка один одного має бути на першому місці.