Отзывы о компании MobiLens - запчасти для мобильных и планшетов
Віталій В.
Хорошо
Модуль з рамкою працює, все ок. Задня кришка гавняна, повністю відсутні наклеєні антени, мушу з допомогою матюків, пінцета і клею для сенсорів переносити зі старої кришки.
Дмитро К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все гарно і красиво. Рекомендую до співпраці
Олександр М.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
пишуть що оригінал відправляють копію якість копії на 3
Комментарий продавца
При запиті в адміністрацію Prom мені пояснили що проблема виникла при перекладі позиції з російської мови на українську. Проблема чисто технічна, тому нашох вини в цьому немає. Замовлення прийшло з підпианою позицією OLED - таку позицію і відправили клієнту. Ось ссилка-скріншот на замовлення яке надійшло від клієнта - http://joxi.ru/eAOLWZNS91qvgr
Владимир С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сергей М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ігор С.
Отлично
Артур М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Наталия Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Приїхало все ціле! Дякую
Тарас Ш.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Учитесь народных премудростей: "На нет и суда нет" — СМИРЕННОЕ принятие отсутствия чего-либо или же отказа в просьбе.
Отзывы о компании MobiLens - запчасти для мобильных и планшетов
Модуль з рамкою працює, все ок. Задня кришка гавняна, повністю відсутні наклеєні антени, мушу з допомогою матюків, пінцета і клею для сенсорів переносити зі старої кришки.
Все гарно і красиво. Рекомендую до співпраці
пишуть що оригінал відправляють копію якість копії на 3
При запиті в адміністрацію Prom мені пояснили що проблема виникла при перекладі позиції з російської мови на українську. Проблема чисто технічна, тому нашох вини в цьому немає. Замовлення прийшло з підпианою позицією OLED - таку позицію і відправили клієнту. Ось ссилка-скріншот на замовлення яке надійшло від клієнта - http://joxi.ru/eAOLWZNS91qvgr
Приїхало все ціле! Дякую
Учитесь народных премудростей: "На нет и суда нет" — СМИРЕННОЕ принятие отсутствия чего-либо или же отказа в просьбе.