Відгуки про компанію MobiLens - запчасти для мобильных и планшетов
Віталій В.
Добре
Модуль з рамкою працює, все ок. Задня кришка гавняна, повністю відсутні наклеєні антени, мушу з допомогою матюків, пінцета і клею для сенсорів переносити зі старої кришки.
Дмитро К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все гарно і красиво. Рекомендую до співпраці
Олександр М.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
пишуть що оригінал відправляють копію якість копії на 3
Коментар продавця
При запиті в адміністрацію Prom мені пояснили що проблема виникла при перекладі позиції з російської мови на українську. Проблема чисто технічна, тому нашох вини в цьому немає. Замовлення прийшло з підпианою позицією OLED - таку позицію і відправили клієнту. Ось ссилка-скріншот на замовлення яке надійшло від клієнта - http://joxi.ru/eAOLWZNS91qvgr
Владимир С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сергей М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ігор С.
Відмінно
Артур М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олександр Н.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Наталия Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Приїхало все ціле! Дякую
Тарас Ш.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Учитесь народных премудростей: "На нет и суда нет" — СМИРЕННОЕ принятие отсутствия чего-либо или же отказа в просьбе.
Відгуки про компанію MobiLens - запчасти для мобильных и планшетов
Модуль з рамкою працює, все ок. Задня кришка гавняна, повністю відсутні наклеєні антени, мушу з допомогою матюків, пінцета і клею для сенсорів переносити зі старої кришки.
Все гарно і красиво. Рекомендую до співпраці
пишуть що оригінал відправляють копію якість копії на 3
При запиті в адміністрацію Prom мені пояснили що проблема виникла при перекладі позиції з російської мови на українську. Проблема чисто технічна, тому нашох вини в цьому немає. Замовлення прийшло з підпианою позицією OLED - таку позицію і відправили клієнту. Ось ссилка-скріншот на замовлення яке надійшло від клієнта - http://joxi.ru/eAOLWZNS91qvgr
Приїхало все ціле! Дякую
Учитесь народных премудростей: "На нет и суда нет" — СМИРЕННОЕ принятие отсутствия чего-либо или же отказа в просьбе.